Nasz ekstremalny konkurs dobiegł końca. Świetnie wywiązaliście się z naszego zadania i pokazaliście, jak aktywnie spędziliście te wakacje! Zobaczcie, który materiał zwyciężył!
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Waszego zaangażowania w nasz konkurs! Naszą aplikację na Facebooku odwiedzono 1815 razy, a zgłoszeń pojawiło się aż 59 – z czego większość to mężczyźni – czyżby byli bardziej aktywni sportowo? 🙂 Statystyki świetnie pokazują, że wakacje można spędzić w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób, a dobra pogoda jeszcze bardziej do tego zachęcała 🙂
Mieliśmy bardzo ciężki orzech do zgryzienia podczas wyboru zwycięzcy, na wyróżnienie na pewno zasługują następujące zdjęcia:

Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden…
Jest nim GRZEGORZ POPOWICZ, który przesłał nam wyjątkowe ujęcie z downhillu 🙂 Zobaczcie sami!

Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy za wspólną zabawę. Zaglądajcie do naszego sklepu, a także na naszego bloga i fanpage, wyszukujcie najciekawszych informacji i najnowszych tekstów, a także nowych konkursów!
Ciekawi jesteście pozostałych prac? Zobaczcie jakie sporty uprawiali przez ostatnie 2 miesiące fani Spy Shop:














































Szkoda, że konkurs się skończył. Mi się podoba to zdjęcie skaczącej laski przy rowerze. Czym było robione? Świetne kolorki
A już myślałem, że zarówno młode jak i to starsze pokolenie usiadło w fotelach z telefonami. Super inicjatywa i ogromne gratulacje zarówno dla zwycięzców jak i dla organizatorów.
Super! Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych, no i oczywiście dla zwycięzców! Aż miło patrzeć, że tyle ludzi, w każdym wieku, uprawia tak różnorodne sporty.
Świetny pomysł na konkurs. U mnie cała rodzina uprawia po kilka sportów. Synowie w ciągu dnia nawet nie siedzą przed komputerem. Całą rodziną chętnie weźmiemy udział w następnym tego typu konkursie!
Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo. Świetna fotografia. Gratuluje z całego serca!
Jestem pod wrażeniem tak dużej ilości zgłoszeń. Myślałem, że teraz to już tylko telefon w ręku i nic więcej. Bardzo pozytywne zaskoczenie.
Szkoda, że nie dowiedziałem się wcześniej o tym konkursie…. Sam chętnie wziąłbym udział bo uprawiam bardzo dużo sportów. No ale cóż… Wielkie gratulacje mimo wszystko dla tych co zwyciężyli i zostali wyróżnienie! Oby tak dalej!
Cudowna inicjatywa! Uwielbiam patrzeć jak tyle osób faktycznie uprawia aktywne życie! Teraz, w erze telefonów, tabletów i innej technologii to naprawdę ważne, aby ruszać się i być na świeżym powietrzu jak najwięcej czasu.